Conferinţă de presă lansare proiect

Fundația Culturală Artex în calitate de beneficiar, a încheiat contractul aferent proiectului "Muzeul Viei şi Vinului din Hârlău - Tradiţie şi continuitate", cu Ministerul Dezvoltării Regionale şi Turismului în calitate de Autoritate de Management.
Proiectul se desfăşoară pe o perioadă de 8 luni, începând cu data de 12 iulie 2011.

Conferința de lansare a Proiectului a avut loc la sediul Fundației Culturale Artex, in data de 08 septembrie 2011, ora 10.00.

Conferinţă de presă finalizare proiect

Conferinţă de presă privind sustenbilitatea proiectului

Mai multe despre Conferinţe: