Evenimente conexe

Muzeul Viei și Vinului Hârlău, la Târgul de Turism al Moldovei

Muzeul Viei și Vinului Hârlău și Fundația Culturală Artex au participat, în perioada 1 – 3 martie 2013, la cea de a VIII-a ediție a Târgului de Turism de la Bacău, manifestare organizată de Camera de Comerți și Industrie a Municipiului Bacău. Reprezentanții muzeului și ai fundației au oferit tuturor celor interesați detalii despre patrimoniul și colecțiile instituției și au pus la dispoziția vizitatorilor materiale de promovare gratuite.

Mai multe despre Evenimente conexe: